Menu

Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej

Poradnik dla osób w wieku od dwóch do trzech lat, pozwalający zapoznać się i oswoić z typowymi sytuacjami zdarzającymi się w rodzinach patologicznych. Młody czytelnik znajdzie tu instrukcję, jak radzić sobie ze zdeprawowaną matką i pochodzącym z marginesu społecznego ojcem, jak przymykać uszy na nocne hałasy, jak sprawdzić, czy rodzice nie nadużywają narkotyków i alkoholu, jak zapewnić, aby stosunki małżeńskie uprawiali tylko we dwoje i wiele innych, cennych porad.

I po świętach

oranvag

Wiem, wpis spóźniony, bo działo się to w tamten długi łykend. Pogoda była denna, więc nigdzie się nie ruszaliśmy, z rzeczy wytrawnych jedliśmy tylko pieczoną białą kiełbasę na śniadanie, obiad i kolację, a przez resztę dnia wcinaliśmy dwa rodzaje sernika oraz zrobione przez żonę babeczki kajmakowe i mazurek kajmakowy. I jeszcze dwa rodzaje sernika. Na zmianę z kajmakowym mazurkiem i babeczkami. A czasem dla odmiany sernik.

Zacząłem się nawet zastanawiać, czy taka ilość słodkości może mieć jakiś negatywny wpływ na moje sprężyste, pełne mięśni ciało. No ale — co tam — pomyślałem sobie — co zjem, to zaraz przecież stracę na treningu, albo na kardio, a lada chwila, tylko patrzeć i hyc! na rowerek, więc co mi tam — i dokroiłem sobie jeszcze mazurka kajmakowego.

Nie oszukujmy się jednak – taka ilość cukru, a zwłaszcza ultrasłodkiego kajmaku nie jest obojętna dla organizmu…

Wieczorem moja żona, wycierając usta we włosy na moim brzuchu, powiedziała:

— Masz kajmakową spermę…

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • magnolia-1

  dobrze, że murzynka ( chociaż teraz mówi się browni ) nie zjadłeś

 • salmiaki

  To ją pokarało...

 • oranvag

  @magnolia - ale że co? Że byłaby czekoladowa, czy że czarna?

  @salmiaki - luzik przecież tam było cukru co kot napłakał...

© Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci