Menu

Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej

Poradnik dla osób w wieku od dwóch do trzech lat, pozwalający zapoznać się i oswoić z typowymi sytuacjami zdarzającymi się w rodzinach patologicznych. Młody czytelnik znajdzie tu instrukcję, jak radzić sobie ze zdeprawowaną matką i pochodzącym z marginesu społecznego ojcem, jak przymykać uszy na nocne hałasy, jak sprawdzić, czy rodzice nie nadużywają narkotyków i alkoholu, jak zapewnić, aby stosunki małżeńskie uprawiali tylko we dwoje i wiele innych, cennych porad.

Trouble in paradise

oranvag

Po trzech tygodniach, kiedy wszyscy chorowaliśmy na zmiany i nikomu dosłownie nic się nie chciało, przyszedł wreszcie czas na odzyskanie sił i wigoru, a co za tym idzie, że posłużę się eufemizmem spopularyzowanym przez film „Wiedźmin” – życia ze sobą jak mąż z żoną. No ale wiecie, jak to jest: nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli…

— No mówiłam przecież, żebyś się od razu nie spuszczał!

— No mówiłem przecież, że po trzech tygodniach bez ruchania może być to problematyczne!

— Po prostu dostałam szybką serię po całej twarzy!

— Nie moja wina!

— A, co? Moja wina?!

— A niby czyja? A czy to może ja się napraszałem: „no weź possij mi trochę chuja, nie robiłaś tego od tak trzech tygodni”?

— No…

— Nie! Sama powiedziałaś, cytuję: „daj mi possać kutasa i pobaw się moimi sutkami”. To był twój pomysł. To raz. A dwa – to naprawdę, nie moja wina, że tak dobrze obciągasz, dziwko!

© Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci