Menu

Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej

Poradnik dla osób w wieku od dwóch do trzech lat, pozwalający zapoznać się i oswoić z typowymi sytuacjami zdarzającymi się w rodzinach patologicznych. Młody czytelnik znajdzie tu instrukcję, jak radzić sobie ze zdeprawowaną matką i pochodzącym z marginesu społecznego ojcem, jak przymykać uszy na nocne hałasy, jak sprawdzić, czy rodzice nie nadużywają narkotyków i alkoholu, jak zapewnić, aby stosunki małżeńskie uprawiali tylko we dwoje i wiele innych, cennych porad.

Proszę bardzo, szukajcie sobie tego w słowniku imion!

oranvag

Po tygodniu chłonięcia energii ze słońca i paru intensywnych godzinach pobierania jej prosto z funkcji falowej wszechświata, przyszło zderzenie z chłodnym październikiem i domowymi obowiązkami. Córcia obraziła się, bo przywieźliśmy jej ubrania, zamiast „czegoś fajnego”. Syncio, po tym jak całe popołudnie palcował telefon, zapewniając że nie ma absolutnie nic do odrobienia, po wizycie w galerii handlowej (ponieważ obie pary nóg wyrosły z butów na zimę), po zakupieniu oddziału szturmowców (rekompensty za ubrania), po żarciu gówna z KFC (bo przecież ósma wieczorem to świetna pora), po zakupach w Biedronce (bo po tygodniu bez nas lodówka pusta), o godzinie dwudziestej trzeciej przypomniał sobie o monologu wewnętrznym Odyseusza oraz ocenieniu gry aktorskiej podczas pojedynku Achillesa z Hektorem w filmie „Troja” (ani ja ani żona nie mieliśmy okazji widzieć). Oto radość posiadania dzieci.

Urok i Sraczka. A Wasze dzieci jak mają na imię?

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • jol-ene

    Czy Sraczka nie posądziła Was o dyskryminację? Z dwojga złego Urok trochę lepsze imię ;-)

  • oranvag

    Nie, w codziennych kontaktach posługujemy się w stosunku do obojga pseudonimami, które wpisano w ich akty urodzenia, więc nic nie wiedzą.

© Przysposobienie do życia w rodzinie patologicznej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci